Piaskownice dla dzieci

W sezonie wiosenno-letnim drewniane ogrodowe piaskownice zamykane dla dzieci możemy spotkać w wielu przydomowych ogrodach. Sprzyjają one zabawie naszych najmłodszych na świeżym powietrzu. Tak naprawdę niewiele potrzeba aby zapewnić mnóstwo frajdy naszym dzieciom w tych najcieplejszych porach roku . Trochę drewna i odrobina piasku potrafi zmienić nasz ogrów w prawdziwy plac zabaw dla najmłodszych. Decydując się na wybór piaskownicy do naszych ogródków warto wybrać tę sprawdzoną i najlepszej jakości. Wskaźnikami wysokiej jakości tych produktów jest jakość drewna oraz impregnatu którym pokryta jest piaskownica. Trzeba również pamiętać aby co sezon odświeżać nasze piaskownice dobrym drewnochronem aby mogła nam służyć wiele lat. Piaskownica dla dzieci zamykana gwarantuje dobrą zabawę i mnóstwo frajdy w każdym ogrodzie.

Czy ławeczki w piaskownicy są składane ?

W każdej piaskownicy drewnianej którą posiadamy w ofercie ławeczki są składane. Dzięki takiej opcji po skończonej zabawki ławki można w prosty sposób złożyć i tym samym szczelnie zamknąć naszą zabawkę . Piaskownica drewniana zamykana ma dzięki temu pokrywę która dobrze zabezpieczy nasz piasek. Będzie to świetna ochrona przed zanieczyszczeniami z zewnątrz oraz zwierzętami które często odwiedzają takie miejsca.

Ulubione zabawki ogrodowe

Piaskownice drewniane to zdecydowanie najbardziej lubiane przez nasze dzieci zabawki do ogrodu. Wystarczy dopasować odpowiedni rozmiar i znaleźć dla niej miejsce w ogrodzie. Piaskownica ogrodowa dla dzieci jest ulubionym miejscem do spędzania czasu na świeżym powietrzu przez nasze maluchy. Ważnym elementem naszych piaskownic jest pokrywa czyli ich zamknięcie które zabezpiecza piasek przed zabrudzeniami. Często przy porywistych wiatrach lub chodzących wokół różnych zwierzątkach w piasku mogą pojawić się niechciane przedmioty. Właśnie zamknięcia tworzące pokrywy w piaskownicach mają za zadanie chronić piasek przed tego typu zanieczyszczeniami. Dlatego nasze produkty są bardzo funkcjonalne przez zastosowane zamknięcia.

Nasze piaskownice są również bardzo wygodne i bezpieczne dla dzieci. Zastosowane składane ławeczki są elementami dzięki którym dzieci mogą bawić się w piasku w bardzo wygodnej pozycji.  Są również bardzo bezpieczne gdyż wszystkie deski są szlifowane na gładko z najwyższego gatunku drewna sosnowego.

Czy piaskownice należy zaimpregnować ?

Tak oczywiście ! piaskownica wykonana jest z drewna sosnowego a więc należy ją dobrze zabezpieczyć . Impregnacja drewna powinna być wykonana najlepszymi możliwymi specyfikami do ochrony drewna. Należy zabezpieczyć piaskownicę przed warunkami atmosferycznymi które będą dla niej niesprzyjające. Nasze produkty są już zaimpregnowane przed pleśnią i grzybami. Piaskownica zamykana dla dzieci która jest zaimpregnowana będzie się cieszyć dłuższą żywotnością .

Piaskownica zamykana duża czy mała ? Jaki rozmiar wybrać ?

Rozmiarów piaskownic jest kilka i oczywiście wybór dla każdego dziecka czy ogrodu będzie inny. Jeśli mamy dwójkę lub więcej dzieci to zdecydowanie rozmiary od 160×160 będą korzystniejsze. Dodatkowo należy zrobić rozeznanie ile tak naprawdę mamy miejsca w ogrodzie na zagospodarowanie miejsca do zabawy maluchów. Dla jednego dziecka zaś piaskownica 120 czy 140 będzie w sam raz. Piaskownice ogrodowe dla dzieci powinny gwarantować sporo miejsca do zabawy . Dlatego też zawsze lepszy jest większy rozmiar aby maluchy mogły mieć więcej miejsca w piaskownicy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping