Piaskownice zamykane z daszkiem

Podczas słonecznych dni w naszym ogrodzie piaskownice z daszkiem zapewnią ochronę naszym dzieciom. Piaskownice z zadaszeniem wykonane są z litego drewna sosnowego najwyższej jakości.   Jak wszyscy doskonale wiemy promieniowanie słoneczne jest szkodliwe szczególnie dla małych dzieci. Dlatego właśnie nasze produkty które są uwielbiane przez najmłodszych zostały zaopatrzone w daszek . Nasze zadaszenie ma na celu zapewnienie cienia w którym nasi najmłodsi będą mogli bawić się przez cały dzień.  Podczas słonecznych dni w naszych ogrodach daszek będzie więc bardzo przydatny. Piaskownica dla dzieci z daszkiem zachęci dziecko do przebywania na świeżym powietrzu . Będzie to więc bardzo korzystne dla jego zdrowia i samopoczucia.

Czy daszek jest stabilny i bezpieczny dla dziecka ?

Piaskownica zamykana z daszkiem to bezpieczny produkt dla dziecka który ma na celu jego ochronę przed słońcem. Jego solidne zamocowanie gwarantuje stabilność oraz utrzymanie w miejscu bezpiecznym dla każdego malucha. Oprócz samego daszka który będzie bardzo przydatny podczas cieplejszych dni nasze piaskownice posiadają funkcję zamknięcia. Dzięki składanym ławeczkom tworzy się szczelne zamknięcie które bardzo dobrze chroni nasz piasek znajdujący się w piaskownicy. Piasek często zanieczyszczany jest różnymi latającymi przedmiotami dookoła czy przez sikające do niego kotki. Wszyscy chcemy aby do takich sytuacji nie dochodziło dlatego zamykana piaskownica jest niewątpliwie bardzo dobrym rozwiązaniem.

Impregnowane drewno najwyższej jakości

Do produkcji naszych piaskownic wykorzystujemy sprawdzone drewno sosnowe z podkarpackich tartaków. Piaskownica drewniana z daszkiem jest wykonywana z litego drewna sosnowego które gwarantuje jego długą żywotność. Wszystkie nasze produkty wstępnie już impregnujemy aby chronić drewno przed grzybami czy robakami które to często je atakują . Należy jednak pamiętać aby każdą piaskownicę zabezpieczyć również przed mającymi na nie zły wpływ zmiennymi warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz czy śnieg. Warto również dodać iż do każdego zestawu naszych piaskownic dodajemy dopasowane plandeki którymi można nasze produkty zabezpieczyć przed słońcem i deszczem.

Zabawa piaskiem w ogrodzie

Piaskownica ogrodowa drewniana z daszkiem to najlepsze miejsce do zabawy dla dzieci w ogrodzie.  Bliska odległość oraz pewne i bezpieczne miejsce jakim jest ogród zapewni dziecku możliwość całodziennej zabawy w piasku. Dodatkowo w ogrodzie można skorzystać z innych form zabawy więc dzieci będą miały zapewnioną różnorodność . Dzięki zadaszeniu piaskownicy rodzice będą spokojniejsi o dzieci przebywające na słońcu. Pozostaje jedynie wybrać odpowiedni rozmiar do ogrodu. Piaskownica zamykana 200×200 z pewnością pomieści kilkoro dzieci i zapewni im odpowiednie miejsce na zabawę . Oczywiście aby zamieścić dużą piaskownice w swoim ogrodzie należy wcześniej sprawdzić ile mamy wolnego miejsca. Piaskownice z zadaszeniem zapewnią dzieciom również zabawę podczas słonecznych dni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping